W trosce o zdrowie kobiet

menu
Szybkie pytanie,
Szybka odpowiedź
Zaloguj się

Eksperci portalu

Eksperci w kategorii:

dr n. med.
Alicja Karney

Specjalista pediatrii II stopnia, Kierownik Oddziału Hospitalizacji Jednego Dnia w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Jako ekspert programu Zdrowa ONA udziela informacji dotyczących odporności i częstych zakażeń u dzieci. 

mgr
Adriana Klos

Psycholog i psychoterapeuta. Ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

mgr
Alicja Niedźwiecka

Psycholog, asystent naukowy Pracowni Neurokognitywistyki Rozwojowej oraz Babylab, Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Jako ekspert programu Zdrowa ONA tłumaczy, jak opiekować się chorującym dzieckiem oraz jak radzić sobie z ewentualnymi problemami psychologicznymi wynikającymi z częstej nieobecności dziecka w przedzszkolu szkole, a rodziców w pracy.

prof. UWM dr hab. n. med.
Piotr Jurkowski

Specjalista pediatra i patofizjolog. Kierownik Katedry Pediatrii na Wydziale Nauk Medycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Jako ekspert programu Zdrowa ONA prof. Piotr Jurkowski tłumaczy aspekty medyczne związane z infekcjami u dzieci

Szanowni
Państwo,

Od 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO” / „GDPR”).

Aby jak najlepiej przygotować się do ochrony Państwa praw wynikających z wprowadzanych przepisów, zmieniliśmy odpowiednie zapisy w obowiązującym regulaminie portalu Zdrowa Ona. Z wprowadzonymi zmianami mogą się Państwo zapoznać klikając tutaj w regulaminie serwisu „Zdrowa ONA”

Z pozdrowieniami,
Zespół Zdrowa ONA

szybkie
pytanie,
szybka
odpowiedź