O portalu

„ZDROWA ONA” to centrum wiedzy medycznej i wskazówek dotyczących dbania o kobiece zdrowie. Poza mnóstwem porad i rzetelnych artykułów z obszaru – od alergologii po urologię – można tu znaleźć m.in. rekomendowany przez polską służbę zdrowia kalendarz badań profilaktycznych i szczepień. Warto do niego zaglądać, by wiedzieć, na co zwracać uwagę w określonym wieku. Nie brakuje tu także wywiadów ze znanymi i poważanymi lekarzami oraz ekspertami z całej Polski, którzy w przyjazny sposób przybliżają najgorętsze tematy związane ze zdrowiem współczesnej kobiety.

„ZDROWA ONA” to ogólnodostępny portal stworzony przez firmę Gedeon Richter, która od lat angażuje się w działania mające na celu zwiększanie świadomości na temat kobiecego zdrowia oraz poprawy jakości życia.

„ZDROWA ONA” to również cenne źródło informacji dla dziennikarzy. Po zarejestrowaniu każdy użytkownik otrzymuje dostęp do aktualnych wyników badań opinii, ekskluzywnych treści związanych z jego regionem, ale również może skontaktować się z wybranym ekspertem w celu umówienia wywiadu bądź indywidualnej konsultacji merytorycznej tworzonego przez siebie materiału.

Serdecznie zapraszamy!