Zdrowa ona - rzetelnie o twoim zdrowiu
powrót

Eksperci

mgr

Patrycja Wójcik

Terapeuta. Absolwentka Wydziału nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego. Specjalizację oraz doświadczenie zawodowe zdobywała przy współpracy z Centrum Studiów Podyplomowych SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Warszawie.

Terapeuta. Absolwentka Wydziału nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego. Specjalizację oraz doświadczenie zawodowe zdobywała przy współpracy z Centrum Studiów Podyplomowych SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Warszawie. Prowadzi zajęcia psychoedukacyjne, szkolenia, treningi i warsztaty psychologiczne oraz indywidualną i grupową terapię nastawioną na interwencję kryzysową. Główne obszary działania interwencyjnego to kryzysy w życiu a także problemy dotyczące seksualności, definiowania ról w związkach, oraz te związane z identyfikacją kobiecości i męskości w życiu.

Jako ekspert portalu "Zdrowa ONA" wyjaśnia psychologiczne aspekty stosowania antykoncepcji oraz odpowiada na pytania o to, w jaki sposób mogą one wpływać na podjęcie decyzji o odpowiednim rodzaju antykoncepcji.