Zdrowa ona - rzetelnie o twoim zdrowiu
powrót

Eksperci

Alergologia

lek. med.

Magdalena Piórkowska

Specjalista chorób wewnętrznych z 20-letnim doświadczeniem, które uzyskała w czasie pracy w oddziale wewnętrznym, kardiologicznym, stacji dializ oraz szpitalnym oddziale ratunkowym. Aktualnie pracuje w NZOZ Omega w Baranowie w powiecie Grodzisk Mazowiecki, gdzie udziela porad w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej.

Specjalista chorób wewnętrznych z 20-letnim doświadczeniem, które uzyskała w czasie pracy w oddziale wewnętrznym, kardiologicznym, stacji dializ oraz szpitalnym oddziale ratunkowym. Aktualnie pracuje w NZOZ Omega w Baranowie w powiecie Grodzisk Mazowiecki, gdzie udziela porad w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, prowadzi programy profilaktyczne w zakresie chorób układu oddechowego i krążenia ,udziela porad i prowadzi edukację w dziedzinie  rehabilitacji medycznej. W 2015 roku otrzymałam tytuł specjalisty rehabilitacji  medycznej. Staże specjalizacyjne odbywała w Mazowiecki Centrum Rehabilitacji ,,Stocer" w Konstancinie Jeziornej.

Jako ekspert programu Zdrowa ONA lek. med. Magdalena Maria Piórkowska porusza kwestie związane z diagnozowaniem alergii z perspektywy lekarza internisty.