Zdrowa ona - rzetelnie o twoim zdrowiu

Najnowszy raport „Seksualna Mapa Polki” już gotowy!

Sprawdź, co kobiety mówią o swojej seksualności w 2023 roku.

To już kolejna edycja raportu wykonanego na zlecenie marki Gedeon Richter Polska, który powstał na bazie szeroko zakrojonego badania Polek*.

Powstał po to, by w sprawach kobiecych, oddać głos samym kobietom.

Dlatego zapytano je o różne kwestie związane z ich seksualnością, zwyczajami erotycznymi i samoakceptacją.

Jak często Polki uprawiają seks?

Czy go lubią? A jeśli tak, to w parze czy też, nomen omen, „na własną rękę”? My otwarcie pytamy, kobiety bez skrępowania odpowiadają.
Poznaj „sztukę kochania” widzianą oczami Polek w 2023 roku!

Zobacz relację z prezentacji wyników badania

13 września oficjalnie zaprezentowano wyniki raportu Seksualna Mapa Polki.

Zobacz relację z prezentacji wyników badania

Dowiedz się więcej

Wywiad z Kamilą Raczyńską Raport „Seksualna Mapa Polki” rzuca nowe światło na to, jak kobiety w naszym kraju podchodzą do swojego ciała i życia erotycznego. O jego wynikach oraz o tym, jak wygląda seksualność Polek w 2023 roku, rozmawiamy z edukatorką seksualną Kamilą Raczyńską.
Przeczytaj artykuł
Kobiece libido – jak można zwiększyć ochotę na seks? Seks wśród Polek i Polaków przestaje być tematem tabu – o swoich potrzebach i doświadczeniach otwarcie mówi coraz więcej zarówno mężczyzn, jak i kobiet. W obrębie tej tematyki wciąż jednak istnieją sfery, o których mówimy rzadziej i mniej chętnie niż o innych.
Przeczytaj artykuł
Masturbacja kobiet – temat tabu? Mówienie o swoich potrzebach seksualnych przestaje być tematem budzącym kontrowersje i zachowywanym tylko dla siebie. Dotyczy to jednak przede wszystkim stosunku z partnerem bądź partnerką, a nie seksu solo. Masturbacja nadal jest dla wielu osób czymś, o czym wstydzą się rozmawiać.
Przeczytaj artykuł

* Raport „Seksualna Mapa Polki” powstał na podstawie badania, które w lipcu 2023 r. przeprowadził Instytut Badań Pollster na zlecenie firmy Gedeon Richter Polska Sp. z o.o.
W badaniu wzięło udział 1076 Polek w wieku 18-69 lat, wśród których znalazły się mieszkanki zarówno dużych, jak i małych miast oraz wsi.