Zdrowa ona - rzetelnie o twoim zdrowiu
powrót

Eksperci

dr-n-med

Grzegorz Głąb

Specjalista ginekologii i położnictwa. Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej oraz uczeń profesora Antoniego Basty i Giovanni Miniello. Wykładowca akademicki. Współtworzy Centrum Diagnostyki Ginekologiczno – Położniczej w Opolu. W swojej pracy zawodowej zajmuje się patologią szyjki macicy, kolposkopią oraz cytodiagnostyką kontrastowo-fazową, której jest jednym z pionierów w Polsce. Jako ekspert programu Zdrowa ONA wypowiada się w tematach związanych z profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem patologii związanych z zakażeniem HPV.

Specjalista ginekologii i położnictwa. Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej oraz uczeń profesora Antoniego Basty  i Giovanni Miniello. Wykładowca akademicki. Współtworzy Centrum Diagnostyki Ginekologiczno – Położniczej w Opolu.  W swojej pracy zawodowej zajmuje się patologią szyjki macicy, kolposkopią  oraz cytodiagnostyką kontrastowo-fazową, której jest jednym z pionierów w Polsce.

Jako ekspert programu Zdrowa ONA wypowiada się w tematach związanych z profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem patologii związanych z zakażeniem HPV.

Artykuły, w których wypowiedział się ekspert