Zdrowa ona - rzetelnie o twoim zdrowiu
powrót

Eksperci

Ginekologia

prof. CMKP dr hab. n. med.

Romuald Dębski

Specjalista w zakresie położnictwa, ginekologii, endokrynologii, ultrasonografii i diagnostyki prenatalnej. Jako ekspert programu Zdrowa ONA prof. Romuald Dębski tłumaczy aspekty medyczne związane z chorobami układu moczowo-płciowego u kobiet.

Specjalista w zakresie położnictwa, ginekologii, endokrynologii, ultrasonografii i diagnostyki prenatalnej. Obecnie Kierownik II Kliniki Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego (CMKP) w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Poprzednio wieloletni Kierownik Kliniki Położnictwa i Ginekologii CMKP w Szpitalu przy ul. Czerniakowskiej 231. Zajmuje się diagnostyką i terapią zaburzeń hormonalnych u kobiet, prowadzeniem ciąż wysokiego ryzyka, diagnostyką i terapią płodu, wykonuje pełen zakres operacji ginekologicznych, w tym operacje onkologiczne.

Jako ekspert programu Zdrowa ONA prof. Romuald Dębski tłumaczy aspekty medyczne związane z chorobami układu moczowo-płciowego u kobiet. Podpowiada też, o co warto zapytać ginekologa podczas wizyty, na jakie aspekty zwrócić uwagę i w jaki sposób przygotować się do wizyty

Artykuły, w których wypowiedział się ekspert