Szybkie pytanie,
Szybka odpowiedź

Mięśniaki macicy

E-warsztat: Mięśniaki macicy. Kobiecość i seksualność

Eksperci

Zapraszamy do zapoznania się z e-warsztatem poświęconym wybranym zagadnieniom mięśniaków macicy pt. Mięśniaki macicy. Kobiecość i seksualność.

Oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesne narzędzie, w postaci e-warsztatu, które umożliwi Państwu lepsze zrozumienie medycznych aspektów związanych z mięśniakami macicy oraz ich wpływu na kobiecą seksualność i atrakcyjność. Eksperci programu Zdrowa ONA: seksuolog: prof. Zbigniew Lew-Starowicz, ginekolog: prof. Romuald Dębski oraz psycholog Dorota Gromnicka, wyjaśniają w nim również to, czego najczęściej obawiają się kobiety w przypadku zdiagnozowania u nich mięśniaków macicy. Zastanawiają się również jaki wpływ może mieć ta dolegliwość dla związku i relacji intymnej z partnerem, a także komentują wyniki badania opinii przeprowadzonego na ten temat w październiku 2012 r.

Dodatkowe materiały multimedialne, gotowe do wykorzystania, dotyczące tematyki e-warsztatu są dostępne do pobrania pod poszczególnymi sekcjami tematycznymi.

Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji, w ramach zagadnień związanych z tematyką portalu Zdrowa Ona. W razie dodatkowych pytań do ekspertów prosimy o Kontakt.

Wideo możesz oglądać w jakości Full HD. Aby zmienić jakość, kliknij na ikonę koła zębatego w prawym dolnym rogu filmu.

Powrót

  Szanowni
  Państwo,

  Od 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO” / „GDPR”).

  Aby jak najlepiej przygotować się do ochrony Państwa praw wynikających z wprowadzanych przepisów, zmieniliśmy odpowiednie zapisy w obowiązującym regulaminie portalu Zdrowa Ona. Z wprowadzonymi zmianami mogą się Państwo zapoznać klikając tutaj w regulaminie serwisu „Zdrowa ONA”

  Z pozdrowieniami,
  Zespół Zdrowa ONA

  szybkie
  pytanie,
  szybka
  odpowiedź