W trosce o zdrowie kobiet

menu
Szybkie pytanie,
Szybka odpowiedź
Zaloguj się

Eksperci
portalu

Eksperci w kategorii: Mięśniaki macicy

spec. piel. diabet.Mirosława Młynarczuk

Ukończyła Medyczne Studium Zawodowe w Warszawie. Pracę rozpoczęła na Chirurgii w SPCSK Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, następnie pracowała jako instrumentariuszka na bloku operacyjnym w Szpitalu Klinicznym im. prof. Grucy w CMKP w Otwocku. Od 1988 roku pracuje w Katedrze i Klinice Gastroenterologii i Chorób Przemiany Materii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego jako pielęgniarka zabiegowa a od 2003 roku prowadzi Gabinet Stopy cukrzycowej w Klinice oraz pracuje w Poradni Stopy Cukrzycowej.

Na co dzień zajmuje się edukacją chorych na cukrzycę i ich rodzin z zakresu pielęgnacji stóp, profilaktyką oraz zabiegami podiatrycznymi na stopie i opatrunkami jako zabezpieczeniem owrzodzenia i właśnie te kwestie omawia jako ekspert programu Zdrowa ONA. Jest również Członkiem Komitetu Założycielskiego, a obecnie skarbnikiem Stowarzyszenia Polska Federacja Edukacji w Diabetologii.

dr hab. n. med.Sławomir
Woźniak
dr hab. n. med.Sławomir
Woźniak

Zadaj pytanie ekspertowi:

Ekspert: spec. piel. diabet. Mirosława Młynarczuk
 
 
 

Szanowni
Państwo,

Od 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO” / „GDPR”).

Aby jak najlepiej przygotować się do ochrony Państwa praw wynikających z wprowadzanych przepisów, zmieniliśmy odpowiednie zapisy w obowiązującym regulaminie portalu Zdrowa Ona. Z wprowadzonymi zmianami mogą się Państwo zapoznać klikając tutaj w regulaminie serwisu „Zdrowa ONA”

Z pozdrowieniami,
Zespół Zdrowa ONA

szybkie
pytanie,
szybka
odpowiedź