W trosce o zdrowie kobiet

menu
Szybkie pytanie,
Szybka odpowiedź
Zaloguj się

Eksperci
portalu

Eksperci w kategorii: Mięśniaki macicy

prof. dr hab. n. med.Waldemar Karnafel

Specjalista chorób wewnętrznych i diabetologii. Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu Powiatowym w Mławie. Pracował na I Oddziale Chorób Wewnętrznych Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie, a następnie rozpoczął pracę w III Klinice Chorób Wewnętrznych, Gastroenterologii i Chorób Przemiany Materii w Warszawie. W listopadzie 1997 roku uzyskał tytuł profesora nadzwyczajnego, a w 1999 roku profesora zwyczajnego. Od października 1997 roku kieruje Katedrą i Kliniką Gastroenterologii i Chorób Przemiany Materii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pełni także funkcję konsultanta regionalnego w dziedzinie diabetologii na Mazowszu.

Profesor Karnafel interesuje się głównie powikłaniami cukrzycy, a szczególnie zespołem stopy cukrzycowej i właśnie te aspekty omawia jako ekspert programu Zdrowa ONA.

dr hab. n. med.Sławomir
Woźniak
dr hab. n. med.Sławomir
Woźniak

Zadaj pytanie ekspertowi:

Ekspert: prof. dr hab. n. med. Waldemar Karnafel
 
 
 

Szanowni
Państwo,

Od 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO” / „GDPR”).

Aby jak najlepiej przygotować się do ochrony Państwa praw wynikających z wprowadzanych przepisów, zmieniliśmy odpowiednie zapisy w obowiązującym regulaminie portalu Zdrowa Ona. Z wprowadzonymi zmianami mogą się Państwo zapoznać klikając tutaj w regulaminie serwisu „Zdrowa ONA”

Z pozdrowieniami,
Zespół Zdrowa ONA

szybkie
pytanie,
szybka
odpowiedź