W trosce o zdrowie kobiet

menu
Szybkie pytanie,
Szybka odpowiedź
Zaloguj się

Eksperci
portalu

Eksperci w kategorii: Mięśniaki macicy

dr n. med.Beata Mrozikiewicz-Rakowska

Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Łodzi w 1991 roku. Specjalizację I stopnia w zakresie chorób wewnętrznych oraz pracę doktorską prowadziła w Katedrze i Klinice Nadciśnienia Tętniczego i Chorób Metabolicznych w Poznaniu. Pracę kontynuowała w SP CSK nr 1 w Warszawie na Oddziale Ratunkowym Izby Przyjęć, a następnie w Katedrze i Klinice Gastroenterologii Chorób Przemiany Materii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, uzyskując tam specjalizację II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych i diabetologii. W Klinice łączy pracę jako lekarz, nauczyciel akademicki, prowadzi Gastroenterologiczne Studenckie Koło Naukowe, pracuje w Poradni Stopy Cukrzycowej oraz reprezentuje Klinikę, będąc aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran.

Jako ekspert programu Zdrowa ONA tłumaczy kwestie związane z zespołem stopy cukrzycowej, na którym skoncentrowała swoje zainteresowania naukowe.

dr hab. n. med.Sławomir
Woźniak
dr hab. n. med.Sławomir
Woźniak

Zadaj pytanie ekspertowi:

Ekspert: dr n. med. Beata Mrozikiewicz-Rakowska
 
 
 

Szanowni
Państwo,

Od 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO” / „GDPR”).

Aby jak najlepiej przygotować się do ochrony Państwa praw wynikających z wprowadzanych przepisów, zmieniliśmy odpowiednie zapisy w obowiązującym regulaminie portalu Zdrowa Ona. Z wprowadzonymi zmianami mogą się Państwo zapoznać klikając tutaj w regulaminie serwisu „Zdrowa ONA”

Z pozdrowieniami,
Zespół Zdrowa ONA

szybkie
pytanie,
szybka
odpowiedź