W trosce o zdrowie kobiet

menu
Szybkie pytanie,
Szybka odpowiedź
Zaloguj się

Eksperci
portalu

Eksperci w kategorii: Mięśniaki macicy

drEwa Mierzejewska

Lekarz i epidemiolog. Pracuje w Instytucie Matki i Dziecka. Była sekretarzem ogólnopolskiego programu profilaktyki zdrowotnej – Programu Pierwotnej Profilaktyki Wad Cewy Nerwowej. Jej zainteresowania to epidemiologia perinatalna i genetyczna oraz połączony wpływ czynników genetycznych i środowiskowych na ciążę i jej powikłania.

Jako ekspert programu Zdrowa ONA dr Mierzejewska wyjaśnia kwestie związane z wadami cewy nerwowej i stosowaniem kwasu foliowego.

dr hab. n. med.Sławomir
Woźniak
dr hab. n. med.Sławomir
Woźniak

Zadaj pytanie ekspertowi:

Ekspert: dr Ewa Mierzejewska
 
 
 

Szanowni
Państwo,

Od 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO” / „GDPR”).

Aby jak najlepiej przygotować się do ochrony Państwa praw wynikających z wprowadzanych przepisów, zmieniliśmy odpowiednie zapisy w obowiązującym regulaminie portalu Zdrowa Ona. Z wprowadzonymi zmianami mogą się Państwo zapoznać klikając tutaj w regulaminie serwisu „Zdrowa ONA”

Z pozdrowieniami,
Zespół Zdrowa ONA

szybkie
pytanie,
szybka
odpowiedź