W trosce o zdrowie kobiet

menu
Szybkie pytanie,
Szybka odpowiedź
Zaloguj się

Eksperci
portalu

Eksperci w kategorii: Mięśniaki macicy

mgrAlicja Niedźwiecka

Psycholog, asystent naukowy Pracowni Neurokognitywistyki Rozwojowej oraz Babylab, Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła Wydział Psychologii UW, specjalizację Psychologia kliniczna dziecka. W trakcie studiów odbyła staż badawczy w Human Emotions Lab, University of Delaware. Pracowała jako psycholog w Instytucie Matki i Dziecka do marca 2013 roku. Interesuje się analizą interakcji rodzice-dziecko, percepcją i przetwarzaniem ekspresji emocji u niemowląt oraz mechanizmami rozwoju we wczesnym dzieciństwie.

Jako ekspert programu Zdrowa ONA tłumaczy, jak opiekować się chorującym dzieckiem oraz jak radzić sobie z ewentualnymi problemami psychologicznymi wynikającymi z częstej nieobecności dziecka w przedzszkolu szkole, a rodziców w pracy.

dr hab. n. med.Sławomir
Woźniak
dr hab. n. med.Sławomir
Woźniak

Zadaj pytanie ekspertowi:

Ekspert: mgr Alicja Niedźwiecka
 
 
 

Szanowni
Państwo,

Od 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO” / „GDPR”).

Aby jak najlepiej przygotować się do ochrony Państwa praw wynikających z wprowadzanych przepisów, zmieniliśmy odpowiednie zapisy w obowiązującym regulaminie portalu Zdrowa Ona. Z wprowadzonymi zmianami mogą się Państwo zapoznać klikając tutaj w regulaminie serwisu „Zdrowa ONA”

Z pozdrowieniami,
Zespół Zdrowa ONA

szybkie
pytanie,
szybka
odpowiedź