W trosce o zdrowie kobiet

menu
Szybkie pytanie,
Szybka odpowiedź
Zaloguj się

Eksperci
portalu

Eksperci w kategorii: Mięśniaki macicy

mgrAdriana Klos

Psycholog i psychoterapeuta. Ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Szkolenie w zakresie profesjonalnej psychoterapii ukończyła w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej. Współpracowała z organizacjami pozarządowymi, m.in. ze Stowarzyszeniem Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”. Dla Centrum Medycznego Lux-Med, stworzyła program profilaktyki depresji poporodowej. Pracuje tam jako konsultant i terapeuta kobiet w ciąży oraz mam małych dzieci. Jest również współzałożycielką i psychoterapeutką w Centrum Rozwoju i Psychoterapii „Strefa Zmiany”. Dodatkowo prowadzi warsztaty rozwojowe m.in. na festiwalach „Progressteron” oraz „Wyprawa Mama”, grupy wsparcia, terapię par oraz DDA. Prywatnie mama 5-letniego chłopca.

dr hab. n. med.Sławomir
Woźniak
dr hab. n. med.Sławomir
Woźniak

Zadaj pytanie ekspertowi:

Ekspert: mgr Adriana Klos
 
 
 

Szanowni
Państwo,

Od 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO” / „GDPR”).

Aby jak najlepiej przygotować się do ochrony Państwa praw wynikających z wprowadzanych przepisów, zmieniliśmy odpowiednie zapisy w obowiązującym regulaminie portalu Zdrowa Ona. Z wprowadzonymi zmianami mogą się Państwo zapoznać klikając tutaj w regulaminie serwisu „Zdrowa ONA”

Z pozdrowieniami,
Zespół Zdrowa ONA

szybkie
pytanie,
szybka
odpowiedź