W trosce o zdrowie kobiet

menu
Szybkie pytanie,
Szybka odpowiedź
Zaloguj się

Eksperci
portalu

Eksperci w kategorii: Mięśniaki macicy

dr n. med.Alicja Karney

Specjalista pediatrii II stopnia, Kierownik Oddziału Hospitalizacji Jednego Dnia w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, pierwszego w Polsce oddziału diagnostycznego, w którym diagnozowane są dzieci z różnymi problemami medycznymi bez konieczności hospitalizacji. Ukończyła wydział lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Staż podyplomowy odbywała w Szpitalu Międzyleskim, gdzie pracowała przez trzy lata w Oddziale Noworodkowym. Specjalizację I stopnia uzyskała w 1994 roku, II stopnia w 1999 roku. W 2003 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego i Polskiego Towarzystwa Wakcynologicznego.

Doktor Karney jako ekspert programu Zdrowa ONA udziela informacji dotyczących odporności i częstych zakażeń u dzieci. 

dr hab. n. med.Sławomir
Woźniak
dr hab. n. med.Sławomir
Woźniak

Zadaj pytanie ekspertowi:

Ekspert: dr n. med. Alicja Karney
 
 
 

Szanowni
Państwo,

Od 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO” / „GDPR”).

Aby jak najlepiej przygotować się do ochrony Państwa praw wynikających z wprowadzanych przepisów, zmieniliśmy odpowiednie zapisy w obowiązującym regulaminie portalu Zdrowa Ona. Z wprowadzonymi zmianami mogą się Państwo zapoznać klikając tutaj w regulaminie serwisu „Zdrowa ONA”

Z pozdrowieniami,
Zespół Zdrowa ONA

szybkie
pytanie,
szybka
odpowiedź