W trosce o zdrowie kobiet

menu
Szybkie pytanie,
Szybka odpowiedź
Zaloguj się

Eksperci
portalu

Eksperci w kategorii: Mięśniaki macicy

prof. nadzw.Zbigniew Lew-Starowicz

Seksuolog, psychiatra i psychoterapeuta. Kierownik zakładu Seksuologii Medycznej i Psychoterapii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, kierownik Zakładu Psychoterapii i Rehabilitacji Seksualnej w Wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Jako ekspert programu Zdrowa ONA prof. Zbigniew Lew-Starowicz porusza kwestie związane z wpływem różnych chorób dotykających kobietę na życie seksualne i relacje partnerskie.

prof. dr hab. n. med.Jan
Kotarski
dr hab. n. med.Sławomir
Woźniak

Zadaj pytanie ekspertowi:

Ekspert: prof. nadzw. Zbigniew Lew-Starowicz
 
 
 

Szanowni
Państwo,

Od 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO” / „GDPR”).

Aby jak najlepiej przygotować się do ochrony Państwa praw wynikających z wprowadzanych przepisów, zmieniliśmy odpowiednie zapisy w obowiązującym regulaminie portalu Zdrowa Ona. Z wprowadzonymi zmianami mogą się Państwo zapoznać klikając tutaj w regulaminie serwisu „Zdrowa ONA”

Z pozdrowieniami,
Zespół Zdrowa ONA

szybkie
pytanie,
szybka
odpowiedź