W trosce o zdrowie kobiet

menu
Szybkie pytanie,
Szybka odpowiedź
Zaloguj się

Eksperci
portalu

Eksperci w kategorii: Mięśniaki macicy

dr hab. n. med.Sławomir Woźniak

Specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Pracownik naukowy III Katedry i Kliniki Ginekologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Jest autorem oraz współautorem 188 prac naukowych.

Jako ekspert programu Zdrowa ONA dr hab. n. med. Sławomir Woźniak wyjaśnia ryzyko pojawienia się mięśniaków macicy, sposoby leczenia oraz zależności pomiędzy wystąpieniem mięśniaków macicy a planowaniem ciąży.

prof. nadzw.Zbigniew
Lew-Starowicz
mgrDorota
Gromnicka

Artykuły, w których wypowiedział się ekspert

Ciąża z mięśniakiem macicy

Czytaj więcej

Czego Polki nie wiedzą o mięśniakach macicy?

Czytaj więcej

Gdy problemy zdrowotne zakłócają wewnętrzny rytm kobiety

Czytaj więcej

Jak pokazują badania, 49 proc. kobiet na Dolnym Śląsku nie wie, czym jest mięśniak macicy i nie bada się w tym kierunku.

Czytaj więcej

Jak pokazują badania, 49 proc. kobiet w województwie lubuskim nie wie, czym jest mięśniak macicy i nie bada się w tym kierunku.

Czytaj więcej

Jak pokazują badania, 56 proc. kobiet w województwie kujawsko-pomorskim nie wie, czym jest mięśniak macicy i nie bada się w tym kierunku.

Czytaj więcej

Jak pokazują badania, 60 proc. kobiet w województwie lubelskim nie wie, czym jest mięśniak macicy i nie bada się w tym kierunku.

Czytaj więcej

Jak pokazują badania, niemal 52 proc. kobiet w województwie śląskim nie wie, czym jest mięśniak macicy i nie bada się w tym kierunku.

Czytaj więcej

Jak pokazują badania, niemal 55 proc. kobiet w województwie świętokrzyskim nie wie, czym jest mięśniak macicy i nie bada się w tym kierunku.

Czytaj więcej

Jak pokazują badania, ponad 48 proc. kobiet w województwie pomorskim nie wie, czym jest mięśniak macicy i nie bada się w tym kierunku.

Czytaj więcej

Jak pokazują badania, ponad 50 proc. kobiet w województwie wielkopolskim nie wie, czym jest mięśniak macicy i nie bada się w tym kierunku.

Czytaj więcej

Jak pokazują badania, ponad 51 proc. kobiet na Mazowszu nie wie, czym jest mięśniak macicy i nie bada się w tym kierunku.

Czytaj więcej

Jak pokazują badania, ponad 52 proc. kobiet w województwie warmińsko-mazurskim nie wie, czym jest mięśniak macicy i nie bada się w tym kierunku.

Czytaj więcej

Jak pokazują badania, ponad 58 proc. kobiet w województwie opolskim nie wie, czym jest mięśniak macicy i nie bada się w tym kierunku.

Czytaj więcej

Jak pokazują badania, ponad 58 proc. kobiet w województwie zachodniopomorskim nie wie, czym jest mięśniak macicy i nie bada się w tym kierunku.

Czytaj więcej

Jak pokazują badania, ponad 59 proc. kobiet w województwie małopolskim nie wie, czym jest mięśniak macicy i nie bada się w tym kierunku.

Czytaj więcej

Jak pokazują badania, ponad 62 proc. kobiet w województwie podlaskim nie wie, czym jest mięśniak macicy i nie bada się w tym kierunku.

Czytaj więcej

Jak pokazują badania, prawie 50 proc. kobiet na Podkarpaciu nie wie, czym jest mięśniak macicy i nie bada się w tym kierunku.

Czytaj więcej

Jak pokazują badania, prawie 55 proc. kobiet w województwie łódzkim nie wie, czym jest mięśniak macicy i nie bada się w tym kierunku.

Czytaj więcej

Jak zachować płodność walcząc z mięśniakami macicy? – historia Pani Natalii

Czytaj więcej

Komentarze ginekologów do wyników najnowszych badań zrealizowanych w ramach programu Zdrowa ONA

Czytaj więcej

Mięśniaki macicy – co trzeba o nich wiedzieć?

Czytaj więcej

Obfite krwawienia i inne objawy… czy to mięśniaki macicy?

Czytaj więcej

Rola wsparcia rodziny w leczeniu mięśniaków macicy

Czytaj więcej

Seks po leczeniu mięśniaków macicy

Czytaj więcej

Szczęśliwe macierzyństwo z mięśniakami macicy

Czytaj więcej

Wiedza kobiet na temat mięśniaków macicy - Raport badawczy

Czytaj więcej

Materiały wideo z udziałem eksperta

Dr hab. Sławomir Woźniak: Czy mięśniaki macicy należy regularnie kontrolować i jak często?
Pobierz MP4:
Dr hab. Sławomir Woźniak: Czy mięśniaki macicy mają tendencję do złośliwienia?
Pobierz MP4:

Zadaj pytanie ekspertowi:

Ekspert: dr hab. n. med. Sławomir Woźniak
 
 
 

Szanowni
Państwo,

Od 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO” / „GDPR”).

Aby jak najlepiej przygotować się do ochrony Państwa praw wynikających z wprowadzanych przepisów, zmieniliśmy odpowiednie zapisy w obowiązującym regulaminie portalu Zdrowa Ona. Z wprowadzonymi zmianami mogą się Państwo zapoznać klikając tutaj w regulaminie serwisu „Zdrowa ONA”

Z pozdrowieniami,
Zespół Zdrowa ONA

szybkie
pytanie,
szybka
odpowiedź