W trosce o zdrowie kobiet

menu
Szybkie pytanie,
Szybka odpowiedź
Zaloguj się

Kalendarium Zdrowej

29 czerwca - Światowy Dzień Chorych na Twardzinę

Twardzina to przewlekła choroba układu immunologicznego, tkanki łącznej i naczyń krwionośnych. Występuje bardzo rzadko i, niestety, często jest rozpoznawana zbyt późno.

27 czerwca - Dzień walki z cukrzycą

Cukrzyca to choroba, na którą choruje coraz więcej ludzi. Jednym z powikłań, które występują przy tej chorobie, jest zespół stopy cukrzycowej. Na czym polega ta dolegliwość i w jaki sposób ją leczyć? Tego można dowiedzieć się z naszych artykułów.

Przeczytaj:


22 czerwca - Dzień Kultury Fizycznej

W tym dniu warto poświęcić chociażby 15 minut swojego czasu na wykonanie ćwiczeń lub skorzystać z czerwcowej pogody i pójść na spacer. Regularne „ruszanie się” pozwoli utrzymać nasze ciało w dobrej kondycji, a my będziemy czuć się znacznie lepiej.

Przeczytaj:


19 czerwca - Światowy Dzień Anemii Sierpowatej

Dzień ten w kalendarzu UNESCO pierwszy raz zapisano w 2009 r. Ma na celu szerzenie wiedzy na temat tego schorzenia, które jest najczęściej występującym zaburzeniem genetycznym. W skrócie, jest to choroba niedokrwistości, spowodowana sierpowatym kształtem komórek krwi.

7 czerwca - Dzień Seksu

Seks to zdrowie – nie tylko fizyczne, ale i psychiczne. Jednak, żeby cieszyć się nim w pełni, trzeba pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu, które zapewni nam komfort psychiczny… i nie tylko. Czy antykoncepcja hormonalna może pozytywnie wpłynąć na życie seksualne? Czy stosując tabletki antykoncepcyjne możemy liczyć na jakieś dodatkowe korzyści?  

Przeczytaj:


Szanowni
Państwo,

Od 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO” / „GDPR”).

Aby jak najlepiej przygotować się do ochrony Państwa praw wynikających z wprowadzanych przepisów, zmieniliśmy odpowiednie zapisy w obowiązującym regulaminie portalu Zdrowa Ona. Z wprowadzonymi zmianami mogą się Państwo zapoznać klikając tutaj w regulaminie serwisu „Zdrowa ONA”

Z pozdrowieniami,
Zespół Zdrowa ONA

szybkie
pytanie,
szybka
odpowiedź