W trosce o zdrowie kobiet

menu
Szybkie pytanie,
Szybka odpowiedź
Zaloguj się

Kalendarium Zdrowej

28 grudnia - Międzynarodowy Dzień Pocałunku

Pocałunki dobrze wpływają na naszą kondycję psychiczną, potrafią relaksować i korzystnie wpływają na nasze samopoczucie. Ponadto podnoszą libido i pobudzają naszą wyobraźnię. Co jeszcze działa na libido?

Przeczytaj:


21 grudnia - Dzień Orgazmu

Satysfakcja z życia seksualnego pozytywnie wpływa na nasze zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. W poniższych materiałach pokazujemy, jak cieszyć się życiem intymnym w różnych sytuacjach, również wtedy, gdy nie jesteśmy zdrowi.

Przeczytaj:


1 grudnia - Światowy Dzień AIDS

AIDS to choroba wywoływana przez wirusa HIV, który w formie aktywnej może wpłynąć na upośledzenie odporności organizmu. Tego dnia warto zwrócić szczególną uwagę na problem dużej liczby zarażeń na świecie oraz wsparcie w prawidłowym funkcjonowaniu układu immunologicznego.

Przeczytaj:


Szanowni
Państwo,

Od 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO” / „GDPR”).

Aby jak najlepiej przygotować się do ochrony Państwa praw wynikających z wprowadzanych przepisów, zmieniliśmy odpowiednie zapisy w obowiązującym regulaminie portalu Zdrowa Ona. Z wprowadzonymi zmianami mogą się Państwo zapoznać klikając tutaj w regulaminie serwisu „Zdrowa ONA”

Z pozdrowieniami,
Zespół Zdrowa ONA

szybkie
pytanie,
szybka
odpowiedź