W trosce o zdrowie kobiet

menu
Szybkie pytanie,
Szybka odpowiedź
Zaloguj się

Eksperci
portalu

Eksperci w kategorii: Choroby reumatyczne

dr n. med.Tadeusz Szwed

Specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych oraz gastroenterologii. Członek Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego. Ukończył studia na Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Od roku 2004 pełni obowiązki Ordynatora Oddziału Gastroenterologii w Szpitalu Bielańskim w Warszawie.

Jako ekspert programu Zdrowa ONA dr Tadeusz Szwed wyjaśnia ryzyko pojawienia się działań niepożądanych ze strony układu pokarmowego w trakcie leczenia chorób reumatycznych.

drKrzysztof
Dudziński
prof. dr hab. n. med.Witold
Tłustochowicz

Artykuły, w których wypowiedział się ekspert

Alfabet stanu zapalnego stawów

Czytaj więcej

Fakty i mity na temat reumatoidalnego zapalenia stawów (RZS)

Czytaj więcej

Gastroprotekcja a leczenie chorób reumatycznych

Czytaj więcej

ZZSK - choroba osób młodych

Czytaj więcej

Materiały wideo z udziałem eksperta

dr Tadeusz Szwed: Dlaczego farmakoterapia chorób reumatycznych może powodować działania niepożądane ze strony przewodu pokarmowego?
Pobierz MP4:
dr Tadeusz Szwed: Z jakimi działaniami niepożądanymi ze strony przewodu pokarmowego możemy mieć do czynienia podczas leczenia chorób reumatycznych?
Pobierz MP4:
dr Tadeusz Szwed: Jaka jest definicja gastroprotekcji?
Pobierz MP4:
dr Tadeusz Szwed: Dlaczego u pacjentów leczonych na choroby reumatyczne może dojść do krwawienia z przewoduu pokarmowego?
Pobierz MP4:
Dr Tadeusz Szwed: Dlaczego część pacjentów cierpiąca na choroby reumatyczne powinna być pod opieką gastrologa?
Pobierz MP4:

Zadaj pytanie ekspertowi:

Ekspert: dr n. med. Tadeusz Szwed
 
 
 

Szanowni
Państwo,

Od 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO” / „GDPR”).

Aby jak najlepiej przygotować się do ochrony Państwa praw wynikających z wprowadzanych przepisów, zmieniliśmy odpowiednie zapisy w obowiązującym regulaminie portalu Zdrowa Ona. Z wprowadzonymi zmianami mogą się Państwo zapoznać klikając tutaj w regulaminie serwisu „Zdrowa ONA”

Z pozdrowieniami,
Zespół Zdrowa ONA

szybkie
pytanie,
szybka
odpowiedź