W trosce o zdrowie kobiet

menu
Szybkie pytanie,
Szybka odpowiedź
Zaloguj się

Eksperci portalu

Eksperci w kategorii:

dr
Krzysztof Dudziński

Fizjoterapeuta, certyfikowany terapeuta manualny, specjalista fizjoterapii, Kierownik Zakładu Rehabilitacji w Ortopedii, Traumatologii i Reumatologii Wydziału Rehabilitacji AWF w Warszawie.

dr n. med.
Tadeusz Szwed

Specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych oraz gastroenterologii. Członek Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego.

prof. dr hab. n. med.
Witold Tłustochowicz

Specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych, reumatolog. Konsultant Krajowy ds. reumatologii oraz Kierownik Kliniki Chorób Wewnętrznych i Reumatologii Centralnego Szpitala Klinicznego Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

Szanowni
Państwo,

Od 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO” / „GDPR”).

Aby jak najlepiej przygotować się do ochrony Państwa praw wynikających z wprowadzanych przepisów, zmieniliśmy odpowiednie zapisy w obowiązującym regulaminie portalu Zdrowa Ona. Z wprowadzonymi zmianami mogą się Państwo zapoznać klikając tutaj w regulaminie serwisu „Zdrowa ONA”

Z pozdrowieniami,
Zespół Zdrowa ONA

szybkie
pytanie,
szybka
odpowiedź