W trosce o zdrowie kobiet

menu
Szybkie pytanie,
Szybka odpowiedź
Zaloguj się

Eksperci portalu

Eksperci w kategorii:

dr n. med.
Maria Rell-Bakalarska

specjalista I stopnia w dziedzinie chorób wewnętrznych oraz II stopnia w dziedzinie reumatologii, dyrektor Medycznego Specjalistycznego Centrum Reumatologii i Osteoporozy Rheuma-Medicus w Warszawie.

lek. med.
Magdalena Piórkowska-Pruszek

specjalista chorób wewnętrznych II-ego stopnia z 20 letnim doświadczeniem, aktualnie na ukończeniu specjalizacji z rehabilitacji medycznej w Mazowiecki Centrum Rehabilitacji "Stocer" w Konstancinie Jeziornej.

mgr
Diana Wolańska

Dietety w Instytucie Żywności i Żywienia. Specjalizuje się w dietoterapii takich chorób jak miażdżyca, otyłość,  cukrzyca oraz dna moczanowa.

Szanowni
Państwo,

Od 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO” / „GDPR”).

Aby jak najlepiej przygotować się do ochrony Państwa praw wynikających z wprowadzanych przepisów, zmieniliśmy odpowiednie zapisy w obowiązującym regulaminie portalu Zdrowa Ona. Z wprowadzonymi zmianami mogą się Państwo zapoznać klikając tutaj w regulaminie serwisu „Zdrowa ONA”

Z pozdrowieniami,
Zespół Zdrowa ONA

szybkie
pytanie,
szybka
odpowiedź