W trosce o zdrowie kobiet

menu
Szybkie pytanie,
Szybka odpowiedź
Zaloguj się

Eksperci portalu

Eksperci w kategorii:

dr hab. n. med.
Aleksander Prejbisz

Od wielu lat zajmuje się praktycznie – klinicznie i naukowo chorymi na nadciśnienie tętnicze, w tym chorymi ze świeżo wykrytym nadciśnieniem tętniczym, nadciśnieniem trudnym w leczeniu i wtórnymi postaciami nadciśnienia tętniczego. Autor wielu publikacji z zakresu diagnostyki i terapii nadciśnienia tętniczego.

dr
Wojciech Król

Kardiolog, doktor nauk medycznych asystent w Klinice Kardiologii, Nadciśnienia Tętniczego  i Chorób Wewnętrznych II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 

mgr
Ewa Kurowska

Dietetyk kliniczny, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunkach Dietetyka oraz Metodologia Badań Klinicznych. Ukończyła również podyplomowe studium AWF na kierunku Wspomaganie Dietetyczne w Sporcie.

mgr
Monika Stepnowska

Psycholog, absolwentka Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie. Ukończyła Podyplomowe Szkolenie w zakresie Psychoterapii. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami chorymi kardiologicznie. Prowadzi ćwiczenia i warsztaty dla studentów psychologii.

prof. dr hab. n. med.
Andrzej Januszewicz

Specjalista w dziedzinie hipertensjologii. Członek Polskiej Akademii Nauk, były prezes Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego. Na co dzień zajmuje się leczeniem nadciśnienia tętniczego, zarówno pierwotnego, jak i wtórnego oraz patogenezą i diagnostyką tej choroby.

Szanowni
Państwo,

Od 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO” / „GDPR”).

Aby jak najlepiej przygotować się do ochrony Państwa praw wynikających z wprowadzanych przepisów, zmieniliśmy odpowiednie zapisy w obowiązującym regulaminie portalu Zdrowa Ona. Z wprowadzonymi zmianami mogą się Państwo zapoznać klikając tutaj w regulaminie serwisu „Zdrowa ONA”

Z pozdrowieniami,
Zespół Zdrowa ONA

szybkie
pytanie,
szybka
odpowiedź