W trosce o zdrowie kobiet

menu
Szybkie pytanie,
Szybka odpowiedź
Zaloguj się

Eksperci portalu

Eksperci w kategorii:

dr n. med.
Beata Mrozikiewicz-Rakowska

Specjalista w zakresie chorób wewnętrznych i diabetologii. Jako ekspert programu Zdrowa ONA tłumaczy kwestie związane z zespołem stopy cukrzycowej, na którym skoncentrowała swoje zainteresowania naukowe.

mgr
Dorota Gromnicka

Psycholog, psychoterapeuta. Jako ekspert programu Zdrowa ONA mgr Dorota Gromnicka porusza kwestie związane z wpływem choroby na psychikę kobiet oraz tłumaczy psychologiczne aspekty ciąży.

prof. dr hab. n. med.
Waldemar Karnafel

Specjalista chorób wewnętrznych i diabetologii. Profesor Karnafel interesuje się głównie powikłaniami cukrzycy, a szczególnie zespołem stopy cukrzycowej i właśnie te aspekty omawia jako ekspert programu Zdrowa ONA.

spec. piel. diabet.
Mirosława Młynarczuk

Specjalista pielęgniarstwa diabetologicznego. Zajmuje się edukacją chorych na cukrzycę z zakresu pielęgnacji stóp, profilaktyką oraz zabiegami podiatrycznymi i opatrunkami jako zabezpieczeniem owrzodzenia. Te kwestie omawia jako ekspert programu Zdrowa ONA.

Szanowni
Państwo,

Od 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO” / „GDPR”).

Aby jak najlepiej przygotować się do ochrony Państwa praw wynikających z wprowadzanych przepisów, zmieniliśmy odpowiednie zapisy w obowiązującym regulaminie portalu Zdrowa Ona. Z wprowadzonymi zmianami mogą się Państwo zapoznać klikając tutaj w regulaminie serwisu „Zdrowa ONA”

Z pozdrowieniami,
Zespół Zdrowa ONA

szybkie
pytanie,
szybka
odpowiedź