W trosce o zdrowie kobiet

menu
Szybkie pytanie,
Szybka odpowiedź
Zaloguj się

Eksperci portalu

Eksperci w kategorii:

lek. med.
Magdalena Piórkowska

Specjalista chorób wewnętrznych z 20-letnim doświadczeniem, które uzyskała w czasie pracy w oddziale wewnętrznym, kardiologicznym, stacji dializ oraz szpitalnym oddziale ratunkowym. Aktualnie pracuje w NZOZ Omega w Baranowie w powiecie Grodzisk Mazowiecki, gdzie udziela porad w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej.

prof. dr hab. n. med.
Bolesław Samoliński

Profesor nadzwyczajny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalista: alergologii, otorynolaryngologii, zdrowia publicznego, kierownik Zakładu Alergologii i Immunologii Klinicznej SP Centralnego Szpitala Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (WUM).

Szanowni
Państwo,

Od 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO” / „GDPR”).

Aby jak najlepiej przygotować się do ochrony Państwa praw wynikających z wprowadzanych przepisów, zmieniliśmy odpowiednie zapisy w obowiązującym regulaminie portalu Zdrowa Ona. Z wprowadzonymi zmianami mogą się Państwo zapoznać klikając tutaj w regulaminie serwisu „Zdrowa ONA”

Z pozdrowieniami,
Zespół Zdrowa ONA

szybkie
pytanie,
szybka
odpowiedź