W trosce o zdrowie kobiet

menu
Szybkie pytanie,
Szybka odpowiedź
Zaloguj się

Eksperci portalu

Eksperci w kategorii:

dr n. med.
Piotr Kryst

Dr n. med. Piotr Kryst – praktykujący lekarz urolog. Studia medyczne odbył na Akademii Medycznej w Warszawie. W kolejnych latach uzyskał specjalizację I stopnia z chirurgii ogólnej i II stopnia z urologii. Jako asystent, adiunkt a następnie ordynator pracował w Klinice Urologii Akademii Medycznej w Warszawie.

mgr
Iwona Haak

mgr Iwona Haak – psycholog, absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego. Specjalizuje się w psychologii zdrowia, jakości życia oraz inteligencji emocjonalnej. Zajmuje się pomocą w rozwijaniu kompetencji psychologicznych, m.in. wprowadzanie zmian życiowych, radzenie w sytuacjach trudnych, zarządzane emocjami.

Szanowni
Państwo,

Od 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO” / „GDPR”).

Aby jak najlepiej przygotować się do ochrony Państwa praw wynikających z wprowadzanych przepisów, zmieniliśmy odpowiednie zapisy w obowiązującym regulaminie portalu Zdrowa Ona. Z wprowadzonymi zmianami mogą się Państwo zapoznać klikając tutaj w regulaminie serwisu „Zdrowa ONA”

Z pozdrowieniami,
Zespół Zdrowa ONA

szybkie
pytanie,
szybka
odpowiedź