W trosce o zdrowie kobiet

menu
Szybkie pytanie,
Szybka odpowiedź
Zaloguj się

Eksperci portalu

Eksperci w kategorii:

dr hab. n. med.
Sławomir Woźniak

Jako ekspert programu Zdrowa ONA dr hab. n. med. Sławomir Woźniak wyjaśnia ryzyko pojawienia się mięśniaków macicy, sposoby leczenia oraz zależności pomiędzy wystąpieniem mięśniaków macicy a planowaniem ciąży.

mgr
Dorota Gromnicka

Psycholog, psychoterapeuta. Jako ekspert programu Zdrowa ONA mgr Dorota Gromnicka porusza kwestie związane z wpływem choroby na psychikę kobiet oraz tłumaczy psychologiczne aspekty ciąży.

prof. CMKP dr hab. n. med.
Romuald Dębski

Specjalista w zakresie położnictwa, ginekologii, endokrynologii, ultrasonografii i diagnostyki prenatalnej. Jako ekspert programu Zdrowa ONA prof. Romuald Dębski tłumaczy aspekty medyczne związane z chorobami układu moczowo-płciowego u kobiet.

prof. dr hab. n. med.
Grzegorz Jakiel

Specjalista I i II stopnia w dziedzinie ginekologii i położnictwa oraz specjalista w zakresie zdrowia publicznego, kierownik  I Kliniki Ginekologii i Położnictwa Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie (Szpital im prof. W. Orłowskiego).

prof. dr hab. n. med.
Jan Kotarski

Specjalista w dziedzinie ginekologii, położnictwa i onkologii. Pracownik naukowy I Kliniki Ginekologii Onkologicznej i Ginekologii oraz Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Jako ekspert programu Zdrowa ONA, prof. dr hab. n. med. Jan Kotarski tłumaczy, jakie konsekwencje wiążą się z mięśniakami macicy oraz jak ważna jest wczesna diagnostyka i odpowiednio dobrana metoda leczenia, która pozwoli na spełnienie macierzyńskich planów.

prof. nadzw.
Zbigniew Lew-Starowicz

Seksuolog, psychiatra i psychoterapeuta. Jako ekspert programu Zdrowa ONA porusza kwestie związane z wpływem różnych chorób dotykających kobietę na życie seksualne i relacje partnerskie.

Szanowni
Państwo,

Od 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO” / „GDPR”).

Aby jak najlepiej przygotować się do ochrony Państwa praw wynikających z wprowadzanych przepisów, zmieniliśmy odpowiednie zapisy w obowiązującym regulaminie portalu Zdrowa Ona. Z wprowadzonymi zmianami mogą się Państwo zapoznać klikając tutaj w regulaminie serwisu „Zdrowa ONA”

Z pozdrowieniami,
Zespół Zdrowa ONA

szybkie
pytanie,
szybka
odpowiedź