W trosce o zdrowie kobiet

menu
Szybkie pytanie,
Szybka odpowiedź
Zaloguj się

Eksperci
portalu

Eksperci w kategorii: Mięśniaki macicy

dr hab. n. med.Aleksander Prejbisz

Od wielu lat zajmuje się praktycznie – klinicznie i naukowo chorymi na nadciśnienie tętnicze, w tym chorymi ze świeżo wykrytym nadciśnieniem tętniczym, nadciśnieniem trudnym w leczeniu i wtórnymi postaciami nadciśnienia tętniczego. Autor wielu publikacji z zakresu diagnostyki i terapii nadciśnienia tętniczego.

Jako ekspert programu Zdrowa ONA dr Aleksander Prejbisz wyjaśnia jakie są czynniki sprzyjające nadciśnieniu oraz jak należy leczyć tę dotykającą blisko 10 mln Polaków chorobę.

dr hab. n. med.Sławomir
Woźniak
dr hab. n. med.Sławomir
Woźniak

Zadaj pytanie ekspertowi:

Ekspert: dr hab. n. med. Aleksander Prejbisz
 
 
 

Szanowni
Państwo,

Od 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO” / „GDPR”).

Aby jak najlepiej przygotować się do ochrony Państwa praw wynikających z wprowadzanych przepisów, zmieniliśmy odpowiednie zapisy w obowiązującym regulaminie portalu Zdrowa Ona. Z wprowadzonymi zmianami mogą się Państwo zapoznać klikając tutaj w regulaminie serwisu „Zdrowa ONA”

Z pozdrowieniami,
Zespół Zdrowa ONA

szybkie
pytanie,
szybka
odpowiedź