Szybkie pytanie,
Szybka odpowiedź

Stopa cukrzycowa

E-warsztat: Stopa cukrzycowa - i co dalej?

Eksperci

Zapraszamy do zapoznania się z e-warsztatem poświęconym wybranym zagadnieniom zespołu stopy cukrzycowej pt. Stopa cukrzycowa – i co dalej?

Oddajemy do Państwa dyspozycji film przedstawiający historię dwóch pacjentów z zespołem stopy cukrzycowej oraz komentarze ekspertów, które umożliwią Państwu lepsze zrozumienie medycznych i psychologicznych aspektów związanych z tym powikłaniem cukrzycy.

Eksperci programu Zdrowa ONA: prof. Waldemar Karnafel (diabetolog), dr n. med. Beata Mrozikiewicz-Rakowska (diabetolog), spec. piel. diabet. Mirosława Młynarczuk oraz Dorota Gromnicka (psycholog) są do Państwa dyspozycji w ramach zagadnień związanych z tematyką portalu. W razie dodatkowych pytań do ekspertów prosimy o kontakt.

Dodatkowe materiały multimedialne, gotowe do wykorzystania, dotyczące tematyki e-warsztatu są dostępne do pobrania pod poszczególnymi sekcjami tematycznymi.

Powrót

  Szanowni
  Państwo,

  Od 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO” / „GDPR”).

  Aby jak najlepiej przygotować się do ochrony Państwa praw wynikających z wprowadzanych przepisów, zmieniliśmy odpowiednie zapisy w obowiązującym regulaminie portalu Zdrowa Ona. Z wprowadzonymi zmianami mogą się Państwo zapoznać klikając tutaj w regulaminie serwisu „Zdrowa ONA”

  Z pozdrowieniami,
  Zespół Zdrowa ONA

  szybkie
  pytanie,
  szybka
  odpowiedź