Szybkie pytanie,
Szybka odpowiedź

Stopa cukrzycowa

Co warto wiedzieć o stopie cukrzycowej?

E-warsztat: Stopa cukrzycowa - i co dalej?

Oddajemy do Państwa dyspozycji film przedstawiający historię dwóch pacjentów z zespołem stopy cukrzycowej oraz komentarze ekspertów, które umożliwią Państwu lepsze zrozumienie medycznych i psychologicznych aspektów związanych z tym powikłaniem cukrzycy.

Eksperci
Czytaj więcej

Czym jest zespół stopy cukrzycowej?

Zespół stopy cukrzycowej (ZSC) to jedno z najpoważniejszych powikłań u chorego na cukrzycę. ZSC może manifestować się jako owrzodzenie, infekcja (stan zapalny), a czasami również destrukcja tkanek głębokich (np. kości),…

Eksperci
Czytaj więcej

Zapobieganie powstawania zespołu stopy cukrzycowej

Wśród sposobów zapobiegania powstawania zespołu stopy cukrzycowej osoby chore na cukrzycę najczęściej wymieniały przyjmowanie leków na cukrzycę przepisanych przez lekarza. Jednak dużo mniejsza grupa pacjentów wiedziała o tym, że profilaktyka…

Eksperci
Czytaj więcej

Szanowni
Państwo,

Od 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO” / „GDPR”).

Aby jak najlepiej przygotować się do ochrony Państwa praw wynikających z wprowadzanych przepisów, zmieniliśmy odpowiednie zapisy w obowiązującym regulaminie portalu Zdrowa Ona. Z wprowadzonymi zmianami mogą się Państwo zapoznać klikając tutaj w regulaminie serwisu „Zdrowa ONA”

Z pozdrowieniami,
Zespół Zdrowa ONA

szybkie
pytanie,
szybka
odpowiedź