Szybkie pytanie,
Szybka odpowiedź

O portalu

Odkryj Zdrową!

Zdrowa ONA to pierwszy specjalistyczny portal dla dziennikarzy dedykowany wybranym aspektom kobiecego zdrowia,przygotowany wraz z ekspertami z dziedziny medycyny, seksuologii i psychologii.

Na portalu znajdują się fachowe materiały tekstowe i multimedialne (video, mp3, e-warsztaty, e-learningi), które można wykorzystać jako bazę dla przygotowywanych publikacji i materiałów prasowych.

Zdrowa ONA to także prosta i szybka droga komunikacji z poszczególnymi ekspertami. Jeżeli masz do nich dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy. W ramach tego samego narzędzia możesz umówić się na wywiad lub poprosić o komentarz do tekstu.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej i uzyskać dostęp do publikowanych przez nas materiałów zaloguj się.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz dostępu do portalu zarejestruj się.
Rejestracja jest szybka i bezpłatna.

Powrót

Szanowni
Państwo,

Od 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO” / „GDPR”).

Aby jak najlepiej przygotować się do ochrony Państwa praw wynikających z wprowadzanych przepisów, zmieniliśmy odpowiednie zapisy w obowiązującym regulaminie portalu Zdrowa Ona. Z wprowadzonymi zmianami mogą się Państwo zapoznać klikając tutaj w regulaminie serwisu „Zdrowa ONA”

Z pozdrowieniami,
Zespół Zdrowa ONA

szybkie
pytanie,
szybka
odpowiedź