Szybkie pytanie,
Szybka odpowiedź

Mięśniaki macicy

Żegnamy prof. Romualda Dębskiego

Eksperci

Z głębokim żalem żegnamy wybitnego ginekologa, prof. CMKP dr hab. n. med. Romualda Dębskiego, wieloletniego eksperta portalu „Zdrowa ONA”.

Pan Profesor swoją wiedzą i doświadczeniem wspierał merytorycznie i tłumaczył zagadnienia medyczne dotyczące mięśniaków macicy oraz antykoncepcji. Prof. Romuald Dębski był specjalistą w zakresie położnictwa, ginekologii, endokrynologii, ultrasonografii i diagnostyki prenatalnej. Kierował II Kliniką Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego (CMKP) w Szpitalu Bielańskim w Warszawie.

Zespół „Zdrowa ONA”

Powrót

  Szanowni
  Państwo,

  Od 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO” / „GDPR”).

  Aby jak najlepiej przygotować się do ochrony Państwa praw wynikających z wprowadzanych przepisów, zmieniliśmy odpowiednie zapisy w obowiązującym regulaminie portalu Zdrowa Ona. Z wprowadzonymi zmianami mogą się Państwo zapoznać klikając tutaj w regulaminie serwisu „Zdrowa ONA”

  Z pozdrowieniami,
  Zespół Zdrowa ONA

  szybkie
  pytanie,
  szybka
  odpowiedź