Szybkie pytanie,
Szybka odpowiedź

Kalendarium Zdrowej

Wydarzenia i nietypowe święta w sierpniu

27 sierpnia

Narodowy Dzień Życia

Ciąża to czas, kiedy w kobiecym łonie rozwija się nowe życie. Jak dobrze zadbać o maluszka, kiedy jeszcze nie ma go na świecie?

20 sierpnia

Dzień Wyznawania Miłości

Zapewniać swoje drugie połówki o naszych uczuciach powinniśmy nie tylko w dzień wyznawania miłości, ale każdego dnia. Czy przy przyjmowaniu antykoncepcji hormonalnej możemy mieć mniejszą chęć na seks i okazywanie uczuć? Dowiesz się tego z naszych artykułów.

1 sierpnia

Światowy Dzień Karmienia Piersią

Karmienie piersią sprawia, że między matką i dzieckiem wytwarza się bardzo silna więź. Każdej kobiecie zależy, żeby jej pokarm był pełnowartościowy i odpowiedni dla maluszka. Jednak co należy robić, gdy w ciąży lub po porodzie złapiemy infekcje intymną? Jak je leczyć, żeby nie zaszkodzić dziecku?    

Powrót

Szanowni
Państwo,

Od 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO” / „GDPR”).

Aby jak najlepiej przygotować się do ochrony Państwa praw wynikających z wprowadzanych przepisów, zmieniliśmy odpowiednie zapisy w obowiązującym regulaminie portalu Zdrowa Ona. Z wprowadzonymi zmianami mogą się Państwo zapoznać klikając tutaj w regulaminie serwisu „Zdrowa ONA”

Z pozdrowieniami,
Zespół Zdrowa ONA

szybkie
pytanie,
szybka
odpowiedź