Szybkie pytanie,
Szybka odpowiedź

Kalendarium Zdrowej

Wydarzenia i nietypowe święta w kwietniu

24 kwietnia

Dzień Immunologii

Bakterie, drobnoustroje, wirusy – to wszystko kojarzy się z immunologią, czyli odpornością człowieka. W jaki sposób nasz organizm walczy z chorobami? To dzięki układowi immunologicznemu, nie chorujemy za każdym razem gdy „spotkamy” się z nieprzyjemnymi wirusami.    

7 kwietnia

Światowy Dzień Zdrowia

Chociaż o zdrowie powinno dbać się codziennie, a nie tylko od święta, to i tak warto przypominać o Światowym Dniu Zdrowia. Zdrowie mamy tylko jedno, więc troszczmy się o siebie i swoich bliskich.  

6 kwietnia

Światowy Dzień Sportu

Sport to zdrowie, to wiedzą wszyscy! Pamiętajmy o tym, że aktywność fizyczna jest wskazana w każdym wieku, a codzienna dawka ruchu nie tylko pozwoli nam zachować sprawność, ale i sprawi wiele radości.   

Powrót

Szanowni
Państwo,

Od 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO” / „GDPR”).

Aby jak najlepiej przygotować się do ochrony Państwa praw wynikających z wprowadzanych przepisów, zmieniliśmy odpowiednie zapisy w obowiązującym regulaminie portalu Zdrowa Ona. Z wprowadzonymi zmianami mogą się Państwo zapoznać klikając tutaj w regulaminie serwisu „Zdrowa ONA”

Z pozdrowieniami,
Zespół Zdrowa ONA

szybkie
pytanie,
szybka
odpowiedź